Kariera

Klinika Dentystyczna NZOZ Dentystka zatrudni osobę na stanowisko Asystentki Stomatologicznej.

OFERUJEMY CI :

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • grafik, który pozwoli Ci zaplanować wolny czas
  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • wsparcie i sprawną organizację pracy
  • szkolenia wewnętrzne (merytoryczne, medyczne )
  • pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

WYMAGANIA:

  • ukończona szkoła o profilu asystentki/higienistki stomatologicznej
  • wykształcenie minimum średnie – kierunkowe
  • doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej
  • komunikatywność
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie stomatologii zachowawczej/chirurgii
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego  do pracy
  • sterylizacja narzędzi i materiałów
  • przygotowywanie Pacjenta do zabiegu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres : identystka@gmail.com

lub kontakt telefoniczny pod numerem : 692 77 80 11